Przejdź do treści

O firmie

Poznaj naszą firmę bliżej. PCExpert to usługi informatyczne od ponad 13 lat. Zespół doświadczonych informatyków.

Usługi informatyczne Wrocław i okolice.

Ponad 13 lat na rynku IT

Jesteśmy zespołem informatyków pracujących z pasją i zaangażowaniem. Posiadamy ponad trzynstoletnie doświadczenie w branży IT. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantuje spokój i bezpieczeństwo Twoich danych. Usługi informatyczne wykonujemy na najwyższym poziomie. Nie boimy się wyzwań i trudnych przypadków. Pomagamy na co dzień oraz w sytuacjach kryzysowych. Zabezpieczenia antywirusowe, odzyskiwanie danych, administracja serwerami, helpdesk, rozwiązania w chmurze to tylko część naszych usług. Zaufało nam wielu klientów. Obsługujemy firmy małe i duże. Pracujemy w siedzibie klienta oraz zdalnie.

Zespół to podstawa

Razem stanowimy zgrany zespół inżynierów. Świadcząc usługi informatyczne dla firm. Wzajemnie uzupełniamy się kompetencjami. Stale się rozwijamy i podnosimy nasze kwalifikacje. Dzięki temu Twoja firma otrzymuje stały dostęp do najwyższej klasy informatyków. 

PcExpert to zespół pasjonatów. Kochamy to, co robimy. Naszą pasją są nowe technologie i zastosowanie ich w biznesie. Outsourcing informatyczny to nasza specjalność.

Działamy skutecznie

Rozwiązaliśmy już tysiące problemów informatycznych. Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie. Daje to wysoką skuteczność w rozwiązywaniu problemów z komputerami, serwerami i infrastrukturą informatyczną.

Kochamy to, co robimy

PcExpert świadczy usługi informatyczne z pasją. Kochamy nowe technologie. Z wielką pasją rozwiązujemy u naszych klientów kilkaset problemów informatycznych miesięcznie. Angażujemy się zawsze na 100%. Nasza praca jest naszą pasją.

Ciągle się rozwijamy

Zespół informatyków PcExpert ciągle dąży do poszerzenia swojej wiedzy. Nieustannie zdobywamy nowe kompetencje. Każdego dnia chcemy być coraz lepsi. Zdobywamy wiedzę z wielu źródeł. Dostarczamy usługi i rozwiązania na najwyższym poziomie. Outsourcing IT to nasza specjalność.

Lubimy wyzwania

Usługi informatyczne świadczymy w szerokim zakresie. Nie boimy się sytuacji trudnych i stresujących. W każdym przypadku korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia. Pomagamy w sytuacjach bez wyjścia. Zawsze znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Doświadczenie w IT zdobywamy od ponad 13 lat. 

Zapewniamy spokój i bezpieczeństwo.

Rozwiązaliśmy tysiące problemów IT

Firma PcExpert śiadczy usługi informatyczne we Wrocławiu i okolicach od ponad 13 lat. Dostarczamy najnowsze rozwiązania informatyczne. Stale podnosimy swoje kompetencje i się rozwijamy. Dzięki temu usługi informatyczne świadczone przez PcExpert pozostają na wysokim poziomie. Potwierdzają to nasi klienci.

Podejście nasze daje Twojej firmie gwarancję bezpieczeństwa i spokój w zakresie bieżącej obsługi informatycznej Twojej firmy.

Rozwijaj swoją firmę z nami!

Zaopiekujemy się informatyką w Twojej firmie. Mamy ogromne doświadczenie.