Bezpieczeństwo danych

Doradzimy, zainstalujemy i skonfigurujemy programy antywirusowe i firewalle. Tak, aby zagwarantować bezpieczeństwo Twoich danych. Tak, aby praca na komputerze była bezpieczna.

Obsługa informatyczna, Outsourcing IT

Zapewniamy ciągły dostęp do informatyków. Nasi inżynierowie zaopiekują się Państwa komputerami i siecią firmową. Dopilnują, żeby wszystko działało. Skonfigurują sprzęt i oprogramowanie. Dysponujemy odpowiednią wiedzą i doświadczeniem.

Kopie zapasowa danych

Znamy odpowiednie rozwiązania, dzięki którym Twoje dane nie znikną. Zapewnimy ich kopię oraz stały monitoring nad wykonywaniem kopii zapasowych. Wiemy jak ważne są dla Ciebie Twoje dane. Dbamy o nie.

Obsługa serwerów

Na co dzień zarządzamy serwerami. Obsługujemy Windows Serwer, a także serwery oparte na Linux. Skonfigurujemy środowisko do pracy, zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

Naprawa sprzętu

Uszkodzony komputer? Nie ma problemu nasz informatyk przyjedzie i zabierze komputer do serwisu. Oferujemy dostęp do serwisantów z dużym doświadczeniem, którzy zdiagnozują uszkodzenie i naprawią sprzęt. Mamy krótkie terminy realizacji.

Instalacja i konfiguracja oprogramowania

Zainstalujemy i wykonamy konfigurację dowolnego oprogramowania na Twoim komputerze. Poradzimy sobie z Office. Wykonamy bardziej złożone zadania. Wykonujemy wdrożenia i migracje systemów różnych producentów.

Konfiguracja sieci LAN

Zaprojektowanie i konfiguracja sieci lokalnych to dla nas nie problem. Zarządzamy całą infrastrukturą sieciową w firmie. Dbamy o bezpieczeństwo sieci oraz podłączonych urządzeń.

Sieci Wi-Fi

Rozwiązujemy problemy z sieciami Wi-Fi. Wiemy, jak zwiększyć ich zasięg i szybkość działania. Wiemy co zrobić, aby sieci Wi-Fi były bezpieczne.

Pozostałe usługi informatyczne

Rozwiązujemy też inne mniej lub bardziej złożone zagadnienia informatyczne. Sprawdź nas w działaniu. Przejdź do kontaktu

Kim jesteśmy?

Doświadczenie zdobywane przez ponad 10 lat

Jesteśmy zespołem informatyków pracujących z pasją i zaangażowaniem. Posiadamy ponad 10cio letnie doświadczenie w branży IT. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantuje spokój i bezpieczeństwo Twoich danych.

Nasi informatycy są do dyspozycji

Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 21:00
Sobota, Niedziela po wcześniejszym ustaleniu

Dlaczego my?

Pasja. Wiedza. Doświadczenie.

10 lat na rynku IT, zdobyte doświadczenie i wielu zadowolonych klientów świadczy o tym, że dobrze wykonujemy swoją pracę. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem. Sprawdź nasze usługi i dołącz do grona zadowolonych klientów.