Przejdź do treści

Informatyka to nasza pasja od ponad 13 lat.

Opieka nad komputerami

PcExpert zaopiekuje sie wszystkimi komputerami w Twojej firmie. Zapewnimi poprawną pracę kompouterów, aktualizację i zabezpieczenia antywirusowe. 

Opieka nad komputerami.
Dla kogo taka usługa?

Usługa opieki nad komputerami skierowana jest do firm, którym zależy na utrzymaniu w dobrym stanie stanowisk komputerowych swoich pracowników. Zajmiemy się tworzeniem nowych stanowisk dla pracowników, aktualizacją systemów operacyjnych oraz zabezpieczeniem antywirusowym. Zadbamy o to, aby każdy komputer był gotowy do pracy. 

PcExpert dostarcza najwyższej jakości usługi informatyczne od ponad 13. Pracujemy dla klientów z Wrocławia i okolic. 

Opieka nad komputerami obejmuje serwis, modernizację oraz naprawę komputerów w Twojej firmie. Dostarczamy tylko sprawdzone rozwiązania.

 

PCExpert - Opieka nad komputerami Wrocław i okolice.

Zespół doświadczonych informatyków.
Do usług Twojej firmy.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dzielić się wiedzą informatyczną. Nasi informatycy rozwiążą najtrudniejsze problemy z komputerem, serwerem czy siecią komputerową. Działamy szybko i skutecznie.

Rozwiązujemy problemy informatyczne od ponad 13 lat.

Zobacz jak możemy Ci pomóc?

PCExpert to zespół wysokiej klasy inżynierów informatyków. Usługi informatyczne świadczymy od ponad 13 lat. Jesteśmy obecni na rynku Wrocławskim i w okolicach. Naszymi klientami są firmy z takich branż jak przemysł, produkcja, budownictwo, FMCG, retail, placówki publiczne, szkoły językowe, spółdzielnie mieszkaniowe, a także fundacje i organizacje pożytku publicznego. 

Dostarczamy usługi outsourcingu informatycznego. Nasze doświadczenie jest gwarancją wysokiej jakości usług. Sprawdź wszystkie usługi świadczone przez PCExpert.

Pomożemy Ci rozwinąć Twoją firmę.

My zajmiemy się obsługą IT, Ty resztą.