Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej firmy.

Helpdesk. Wsparcie dla pracowników.

Komputer się zawiesza. Nie działa poczta. Drukarka nie drukuje . Skaner skanuje, ale nie wiadomo, gdzie są skany. Nie możesz zalogować się do komputera. Rozwiązujemy te i inne problemy napotkane podczas codziennej pracy. Przygotowujemy stanowiska do pracy zdalnej. Oferujemy szybką pomoc zdalną. 

Backup danych. Kopia zapasowa.

Wiemy jak ważne dla Ciebie są dane Twojej firmy. Dlatego oferujemy wsparcie w zakresie zaplanowania i wykonania kopi zapasowej danych. Robimy backup plików word, excel, pdf, jpg i innych. Regularnie weryfikujemy poprawność wykonywanych kopii. Kopię zapisujemy w bezpiecznych datacenter.

Pomoc w obsłudze urządzeń biurowych

Pomagamy uruchomić dowolne urządzenie biurowe. Skonfigurujemy do pracy drukarkę oraz skaner. Zajmiemy się podłączeniem telefonu. Wykonamy niezbędne aktualizacje. Tak, aby sprzęt działał zgodnie z oczekiwaniami.

Outsourcing IT

od
od 1 LAT

Rozwiązania w chmurze

Stosujemy nowoczesne rozwiązania chmury. Przenosimy firmy do chmury. Oferujemy przeniesienie i utrzymanie Państwa serwerów i oprogramowania do bezpiecznego środowiska chmury. Wykorzystujemy centra danych umieszczone na obszarze Europy (Zgodnie z RODO). Odpowiadamy za obniżenie Państwa kosztów, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo danych firmowych. Wdrażamy bezpieczne rozwiązania chmurowe do pracy zdalnej.

Bazy danych

Każda aplikacja korzysta z bazy danych. Dla ciągłości pracy bardzo ważne jest zabezpieczenie i wykonywanie kopii. Oferujemy sprawdzone rozwiązania do zabezpieczenia danych z baz danych takich jak: Microsoft SQL, PostgreSQL, MySQL, Oracle i innych. Wykonujemy migrację bazy danych pomiędzy serwerami.

Serwery Windows i Linux

Pełne wsparcie w przygotowaniu i utrzymaniu serwerów z systemem Windows Serwer oraz Linux. Monitorowanie wydajności i prawidłowego działania. Zabezpieczenie danych przechowywanych na serwerach. Migracje serwerów. Rozbudowa i konserwacja. Przygotowanie planu na wypadek awarii. Wirtualizacja środowiska serwerowego. Optymalizacja pracy serwerów. Zabezpieczenie danych przechowywanych na serwerach. 

WiFi. Sieci bezprzewodowe.

Wykonujemy projekty i wdrożenia sieci bezprzewodowych WiFi w standardzie 2,4GHz oraz 5GHz. Dobierzemy odpowiedni sprzęt, aby zagwarantować komfortową i bezpieczną pracę urządzeń w Twojej firmie.

Sieci komputerowe

Projektujemy i wdrażamy sieci komputerowe (LAN). Utworzymy sieć komputerową w Twoim biurze. Zadbamy o bezpieczeństwo sieci. Dostarczamy gotowe rozwiązania sieci komputerowych dla Twojej firmy.

Bezpieczeństwo

Wdrażamy rozwiązania antywirusowe, internet security oraz antyspamowe. Zabezpieczymy Twoją sieć i stanowiska robocze przed nieuprawnionym dostępem z zewnątrz. Bezpieczeństwo danych to podstawa. Doskonale to rozumiemy.

Konsultacje IT

Wykorzystując ponad 12 letnie doświadczenie oferujemy dostęp do wysokiej klasy specjalistów IT. Nasi inżynierowie rozwiązali już wiele problemów IT. Z pewnością doradzą i Tobie. Doradzamy, jak za pomocą rozwiązań IT zmniejszyć koszty prowadzenia biznesu. Analizujemy bieżącą sytuację firmy pod względem informatycznym i znajdujemy doskonale dopasowane rozwiązania. 

12 lat doświadczenia w IT

Zespół ekspertów IT

250+ zadowolonych klientów

Wybierz najlepszy wariant współpracy

Wsparcie na żądanie

Dla kogo?

Jeżeli na co dzień dobrze radzisz sobie z obsługą IT lub masz pracownika, który ogrania podstawowe tematy. Wybierz ten wariant wsparcia. Otrzymujesz dostęp do wykwalifikowanego informatyka, wtedy kiedy potrzebujesz.

Czas reakcji na zgłoszenie

Reagujemy najszybciej jak to będzie możliwe, nie później niż do 4h od zgłoszenia.

Co zyskujesz?

Umowa wsparcia IT

Dla kogo?

Jeżeli potrzebujesz pełnego wsparcia informatyka. Zależy Ci na utrzymaniu w najlepszej kondycji wszystkich stanowisk roboczych oraz serwerów w firmie. Zależy CI na szybkiej reakcji w nagłych przypadkach. Chcesz mieć pod ręką doświadczony zespół ekspertów IT. Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie danych Twojej firmy. Chcesz mieć gwarancję najwyższej dostępności do specjalistów IT.

Czas reakcji na zgłoszenie

Najszybsza reakcja na zgłoszenie, nie później niż do 1h od zgłoszenia. Gwarancja dostępności eksperta IT.

Co zyskujesz?

Napisz do nas

Potrzebujesz pomocy informatyka?

Chcesz zgłosić problem?

Zadzwoń już teraz:

605 236 464

pcexpert.com.pl Marcin Tobiasz
ul. Kamienna 107 lok. 5
50-547 Wrocław

NIP: 899-242-31-49
REGON: 020939090

tel: 605 236 464
E-mail: biuro@pcexpert.com.pl